Vyhledávání


Novinky

Mistrovství České Republiky Bíglů 2011

02.10.2011 00:00
Letošní sezónu mistrovských závodů jsme zakončili Mistrovstvím České Republiky Bíglů 2011. Víceméně úspěšně, spíše tedy více :))

Klubová výstava Border Kolií, Zbraslav u Brna

24.09.2011 18:12
Sam se zúčastnil své úplně první výstavy a dopadl nad svá očekávání! :) A že mu to předvádění šlo! :)

Mistrovství České Republiky mládeže 2011, Praha

18.09.2011 00:00
V tomto víkendu proběhlo mistrovství ČR mládeže 2011. Odjeli jsme velmi spokojení :))

Mistrovství České Republiky 2011, Žamberk

11.09.2011 00:00
Chtě nechtě jsme se zúčastnili mistrovství ČR v Žamberku. Dopadlo nad míru všech mých očekávání! :) Povídání s fotečkou v zážitcích.

Vánoční závody, Hodonín

04.09.2011 00:00
První neoficiální závody, kde jsem závodila s oběma psy! :) V zážitcích opravdu rozsáhlé povídání.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TOPlist

4.9.2011, Vánoční závody, Hodonín

04.09.2011 00:00

Konečně! Můj den D! Dnes jsem závodila s oběma psy! :) Neskutečně jsem se na to těšila už asi půl roku! Tentokrát Hodonín hodně překvapil s názvem závodů, prý "Vánoční" :D Vánoční závody v září, originální. Výsledky byly rychle vyvěšeny, běhy odsípaly, skvělá organizace, jako vždycky! :)
Před posazením se do židle jsme šli ještě vyvenčit hafany. A co se nestalo, přišla jsem na prohlídku pozdě. Nějak jsem nestihla přepnout režim "Cleo - Sam". Se Samem jsme už hodně dlouho netrénovali (ne že bych nechtěla). Prohlídku jsem proletěla a za chvilku šla na řadu.

Tuneliáda 1: Vyběhli jsme dřív než se písklo, za což jsem později dostala gestem vynadáno. Ale jak se dalo očekávat - dlouhé netrénování se podepsalo i na Samovi, který tunely tak úplně nežere. Oběhl totiž hned první tunel. Do druhého se trefil, ale třetí netrefil. Ale to byla má chyba, protože jsem nepřepla, jak jsem se už zmínila.
Tuneliáda 2: To jsme dali čistě! :) Ale nějak se mi nezdála Samova rychlost. Zdálo se mi, že je pomalý. Ono totiž skončil na 5. místě. Borderka a 5.! Pche! Pravda ale, byly tam i starší a zkušenější týmy.
A ano, vím. Strašně máchám rukama, je to zvyk od Clea. Ale ono mě to přejde, až budu několik metrů za Samem :D


S Cleem to dnes bylo úplně jiné. Kupodivu, na parkuru se mi nevy*ral, což jsem už samotné považovala za úspěch :D Cleo zřejmě neměl svůj den, ale moc se mu nedivím, byl to 2. den závodění.
Jumping: Cleo se u okolo (překonání překážky z druhé strany) vždycky úplně zabrzdil a pak z fleku skočil, což bylo hodně divné. I přes tuto nechuť jsme doběhli na 1. místě.
Agility: než jsme začali běhat agility, teplota se o hodně změnila. Bylo dost velké vedro. To se hodně podepsalo na nás obou. Nevím proč i na mně, ale se změnami teplot či vedrem mám sama docela problém. Možná za to může nízký tlak, nevím... Kokádo má asi to stejné :D Ten byl taak pomalý. Při vyběhnutí z tunelu před cílovou rovinkou se mi dokonce začuchal! Běžel, jen sklopil hlavu. No má štěstí :D Doběhli jsme čistě, 2. místo.
Součet: 2. místo :) Čas není náš kamarád :D

Sam, tuneliáda 1, 9. místo/10 (2 odmítnutí).

Sam, tuneliáda 2, 5. místo/10, čistý běh.

Cleo, jumping, 1.místo/4, čistý běh

Cleo, agility, 2. místo/4, čistý běh

Mockrát děkuji za natočení, vyfocení, fandění, pomoc, povzbuzování a všechno ostatní bandě Jumpingdogs! :)
A pár foteček :)