Vyhledávání


Novinky

Mistrovství České Republiky Bíglů 2011

02.10.2011 00:00
Letošní sezónu mistrovských závodů jsme zakončili Mistrovstvím České Republiky Bíglů 2011. Víceméně úspěšně, spíše tedy více :))

Klubová výstava Border Kolií, Zbraslav u Brna

24.09.2011 18:12
Sam se zúčastnil své úplně první výstavy a dopadl nad svá očekávání! :) A že mu to předvádění šlo! :)

Mistrovství České Republiky mládeže 2011, Praha

18.09.2011 00:00
V tomto víkendu proběhlo mistrovství ČR mládeže 2011. Odjeli jsme velmi spokojení :))

Mistrovství České Republiky 2011, Žamberk

11.09.2011 00:00
Chtě nechtě jsme se zúčastnili mistrovství ČR v Žamberku. Dopadlo nad míru všech mých očekávání! :) Povídání s fotečkou v zážitcích.

Vánoční závody, Hodonín

04.09.2011 00:00
První neoficiální závody, kde jsem závodila s oběma psy! :) V zážitcích opravdu rozsáhlé povídání.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TOPlist

10.4.2011 - neoficiální závody agility Předvelikonoční výprask, Hodonín

10.04.2011 00:00

Závody v Hodoníně? Tradice! :) Máme to přecejen kousíček od nás a většinou nás provází štěstíčko :) Opět velmi příjemná atmosféra závodů, parkury běhavé a optimálně náročné, no zkrátka typický Hodonín :))
Prvním během dne byla hra - jen rozproudení krve v nohách a rozběhání pejska. Cleošek běžel v pohodě, a abych ho ujistila, že dneska se opravdu bude běhat, mooc jsem ho na konci pochválila (za překonání 6 překážek, heh :D).
Druhým během bylo agility. Trať nebyla zrovna rovinka a moje nálada nebyla nic moc - bylo moc velké vedro a zapomněla jsem si doma foťák :( Brzy jsem mdloby pocítila nejen já, ale i Cleo, který když má mdloby, běhá jak nejpomaleji to umí. Ale při agility byl ještě docela v pohodě :) Zónečku jsme měli parádní, to se musí nechat! Dokonce jsem zapomněla říct povel "zóna" a on předvedl ukázkové zastavení. Tím bych se asi moc chlubit neměla, ale svědčí to o tom, že to Cleo prostě ovládá špičkově! :)) Nicméně, na 3. překážce od konce se Cleo odrazil od zdi (ale nic neshodil!) a za to nám rozhodčí (Marťa Konečná) mávla chybičku :( Naše neustálé problémy se zdí... Ale i tak - ta slavná chybička v konečném výsledku neměla význam, skončili bychom na stejné pozici s ní i bez ní. A jaké bylo umístění? 2. místečko! :)
Pak se běžel jumping. Trať byla rovinka, mnohem lehčí oproti agility. Stačily 2 prohlídky trati a uměla jsem ho po paměti. Ale já si to stejně prošla asi 10x :D Jak je známo, Cleo zrovinka nevyniká svojí rychlostí, takže jsem se snažila ho vyburcovat jak nejvíc to šlo. Bohužel, při jumpingu už měl toho vedra plné zuby, a tak běžel dost pomalu. Ale přesto! Doběhl čistě a snažil se :) Bylo z toho 5. místo! "Jupíí" (?) :D
No a v součtu to bylo 2. místo!! Jak je již zvykem - porazila nás Marie Pumprlová s Baxem, v každém běhu o 2 vteřinky :) Vždycky se najde někdo lepší a já to Marušce přeju x)

      

 Video? Neníí!