Vyhledávání


Novinky

Mistrovství České Republiky Bíglů 2011

02.10.2011 00:00
Letošní sezónu mistrovských závodů jsme zakončili Mistrovstvím České Republiky Bíglů 2011. Víceméně úspěšně, spíše tedy více :))

Klubová výstava Border Kolií, Zbraslav u Brna

24.09.2011 18:12
Sam se zúčastnil své úplně první výstavy a dopadl nad svá očekávání! :) A že mu to předvádění šlo! :)

Mistrovství České Republiky mládeže 2011, Praha

18.09.2011 00:00
V tomto víkendu proběhlo mistrovství ČR mládeže 2011. Odjeli jsme velmi spokojení :))

Mistrovství České Republiky 2011, Žamberk

11.09.2011 00:00
Chtě nechtě jsme se zúčastnili mistrovství ČR v Žamberku. Dopadlo nad míru všech mých očekávání! :) Povídání s fotečkou v zážitcích.

Vánoční závody, Hodonín

04.09.2011 00:00
První neoficiální závody, kde jsem závodila s oběma psy! :) V zážitcích opravdu rozsáhlé povídání.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TOPlist

6.-7.2.2010 - DUOCACIB, Brno

07.02.2010 00:00

Nevstávali jsme ani brzo, ani pozdě, prostě tak akorát. Vezli nás tam známí, s jezevčíkem, tak jsme se k nim nastlali a vyrazili. Když už jsme seděli na svých místech, přišla mě pozdravit kamarádka s Daxíkem, taky bíglíkem. Tak jsme si nějak povídali a řešili, až šla do kruhu. Držela jsem jí palce jak jen to šlo, ale asi je paní rozhodčí Dvořáková nemá moc ráda, a tak skončili V4. Další jsme nastoupili my. Ukázala jsem free postoj, na zuby si Cleo nechal podívat, i když sebou cukl. Když si nás vzala na tzv. "bližší pohled" a zapisovala do posudku, přišla ke mně a řekla mi, že mám výbornou. Další na řadu šel nás konkurent. Hned jak jsem slyšela, že náš konkurent (Tobias Weinlinie) dostal VD, bylo jasné, co dostane Cleo. Přišla za mnou a poblahopřála mi k CACu. Trošku mě zarazila "ochota" pomocnic. Nerozdělali čísla, a tak jsem hned odešla. Další důležitou třídou byla třída šampionů - tam vystavovala Cleova chovatelka (paní Krejčová) se Seanem (Agent double O seven Alikiss). Dostali CAC, protože byli sami, nicméně rozhodčí se zdálo, že moc zalamuje ocas (nebo nějak tak). A tak jsme šli o CACIB. Nastoupil snad celý výbor BC ČR - Krejzková, Cenková a kdo ví kdo ještě... Pak já a samozřejmě paní Krejčová. Udělali jsme pár koleček, postavii psy a pak rozhodčí přišla ke mně a poblahopřála mi a ukázala na 1. místo. Takže vyšel i ten CACIB! :) Pak se šlo o BOBa. Tuto situaci jsem už jednou zažila - akorát na národce s NV. Přišli jsme do kruhu - nejlepší pes (já), nejlepší fena, nejlepší veterán a nejlepší dorost. Kroužili jsme pěknou chvíli. Po chvilce už mě bolela ruka, nohy a chvilkami jsem měla pocit, že mi pukne srdce - takov napětí... Lidé okolo tleskali... Pak kruh opustil veterán i fena a zůstalo to čístě mezi mnou a Krejzkovou. Cleo se začal uprostřed kruhu drbat za uchem, já se jen zasekla a běžela dál. Bohužel se opakovala stejná situace jako předloni v Brně - zvítězila nad námi fena (dorost). Takže jsme si odnesli pomyslného res.BOBa, neuznaným titulem BOS. Cleo se už podruhé stal nejlepším psem. Malinký krůček k BOBu... Nojo, ten si na nás asi ještě nějakou dobu počká :) Ale děláme pokroky, tentokrát se Cleo líbil dokonce víc než fena, i tak nás porazil dorost...
V neděli jsme měli za rozhodčí paní Frnčovou. Chovatelská stanice "z Panství Offenheim" měla tentokrát dokonce mnohem širší zastoupení. Dokonce mezi nimi byla i Cleova sestra, která se moc pěkně předvedla :) Bohužel Cleo nebyl oku paní Frnčové tolik lahodivý jako paní Dvořákové v sobotu - dostali jsme res.CAC. Cleo je podle ní moc široký v temeni. Nevadí, i když jsme čekali trochu víc, i tak je to super výsledek :)