Vyhledávání


Novinky

Mistrovství České Republiky Bíglů 2011

02.10.2011 00:00
Letošní sezónu mistrovských závodů jsme zakončili Mistrovstvím České Republiky Bíglů 2011. Víceméně úspěšně, spíše tedy více :))

Klubová výstava Border Kolií, Zbraslav u Brna

24.09.2011 18:12
Sam se zúčastnil své úplně první výstavy a dopadl nad svá očekávání! :) A že mu to předvádění šlo! :)

Mistrovství České Republiky mládeže 2011, Praha

18.09.2011 00:00
V tomto víkendu proběhlo mistrovství ČR mládeže 2011. Odjeli jsme velmi spokojení :))

Mistrovství České Republiky 2011, Žamberk

11.09.2011 00:00
Chtě nechtě jsme se zúčastnili mistrovství ČR v Žamberku. Dopadlo nad míru všech mých očekávání! :) Povídání s fotečkou v zážitcích.

Vánoční závody, Hodonín

04.09.2011 00:00
První neoficiální závody, kde jsem závodila s oběma psy! :) V zážitcích opravdu rozsáhlé povídání.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TOPlist

23.-24.5.2009 - Oficiální závody Jarní Brno, Brno Líšeň

24.05.2009 00:00

Začala bych asi ukamenováním Kikiny :D Totiž, měli jsme naplánované, že pojedeme Kikina, já, Jana a Denisa. Jenže Mates od Jany onemocněl, Kikina se z neznámých důvodů odhlásila (a taky mě tak přihlašovala) a tak jsem měla v sobotu na krku Denisu :D Někdo je pohlídat přece musel. Jel se mnou tatík a díkybohu Denčiná mamka :) Nikdo jiný by ju totiž nezkrotil :D Inu, jelikož jsem novopečená na oficiálkách, trochu jsem zmatkovala, ale Denisa mi vždycky poradila. Obzvláště v prohlídkách. To jsme zaběhli celkem pěkně. Za celý víkend se DISkl jen 1x v družtvech, které se do celkového nezapočítávají. Ale to je snad jeho rekord. Kromě prvních závodů v Čebíně se jinak DISkl všude. Nj, rekord, asi se probudil :D Tedy, obsazení asi takové 5. jumping, 4. zkoušky, DIS družstva. Toť celkem pěkné :)
Ale v nedělu nastaly první komplikace. Začínalo se zkouškama a já si bůhvíjak v A1 myslela, že jsou prohlídky pro S, M a L (sem říkala že v tom trochu plavu), a tak jsem si to neprošla. Musela jsem improvizovat. Hledat čísla když byl třeba v tunelu a i na dráze, takže povzbuzování na bodu mrazu. Můj vyjekaný slalom byl tentokrát jen "Slalom, honem honem" :D Nom... Ale co mě překvapilo asi ze všeho nejvíc - 1. místo! Nemohla jsem tomu ani uvěřit. Bez dozoru zkušenýho agiliťáka už nikdy nikam nejedu! :D Pak jsme běželi Open, no to byl děs! Tentokrát sprasil jen náběh do slalomu (když byl slalom kolmo na ačko, odkud pes vybíhal), ale zapomněli nám změřit čas. Takže jsme museli běžet znovu. Čas byl na 100% o poznání rychlejší. Nejen že Cleo už náběh do slalomu nepokazil, ale snažil se víc, když byl rozběhaný. Ovšem odmítnutí nám stejně nechali. Grr :D A tak jsme skončili 5. I tak se nedalo nic dělat. 5. by zůstal, i kdyby neměl odmítnutí, takže lepší to být nemohlo. Nj, časem, ale tak co, je to bígl, ne žádnej roztřáslej křížák šeltii bo botdery, co má hned pěnu u huby když vidí pár překážek. Nom, to jsem možná trochu zveličila, ale víme svoje :P A pak závody družstev, hh, to byla docela sranda. Byla jsem v týmu se známíma od tábora, měli jsme bíglí tým :D 3 bíglové, co bylo ale víc nefér asi to, že jsem byla A1 a Amadeus a Aiki (bíglové v týmu) A3 :D A dokonce měli jména na A a Cleo zas nic. Víceméně trochu vyčníval :D Inu, asi takhle. V sobotu, což jsem zapomněla poznamenat, jsme se DISkli. To jsem cítila strašné provinění, že jsem jim to pokazila. Ale DISkla se i myslím Aiki a Amadeus měl chyby. Ale fakt nevím! Jen tipuju :D ne že by nebyly dobří, to určitě jsou, ale radjěi otočíme stránku, než se do toho zamotám ještě víc :D Takže, nedělní družstva proběhli v pohodě. Cleo měl rychlost, měl výdrž, já tam jen trošku zmatkovala, málem mi vběhl na jinou překážku, ale sekla jsem se, zapištěla "Cleo, tam neee!", chudák, otočil se a vůbec nevěděl. Rychle jsem si vzpomněla a běžela dál a jen mu řekla "Hodnej a sorry" s troškou smíchu :D inu, směju se pořád, na intenzivce mi to Martina zakázala :D Nom, myslím že se od nás někdo DISkl, ale i přesto jsme získali krásné 3. místo. Inu, ceny nebyly nic moc eXtra, čekala jsem pohár, ale nevadí :) odvezla si roládu, 2 plyšáky a frr domů. Cestou jsme se oba dny stavili v KFC, nom, to teda bylo - "Jela jsem se do Brna jen najest" :D V nedělu se mnou jel tatík i mamča. A přinesla mi štěstí :D I tak, celkové za oba dny 3. místo! Málem jsem si cvrkla :D Náš zatím nejlepší rekord ^^ Z oficiálek... Normálně my to někam dotáhnem :D