Vyhledávání


Novinky

Mistrovství České Republiky Bíglů 2011

02.10.2011 00:00
Letošní sezónu mistrovských závodů jsme zakončili Mistrovstvím České Republiky Bíglů 2011. Víceméně úspěšně, spíše tedy více :))

Klubová výstava Border Kolií, Zbraslav u Brna

24.09.2011 18:12
Sam se zúčastnil své úplně první výstavy a dopadl nad svá očekávání! :) A že mu to předvádění šlo! :)

Mistrovství České Republiky mládeže 2011, Praha

18.09.2011 00:00
V tomto víkendu proběhlo mistrovství ČR mládeže 2011. Odjeli jsme velmi spokojení :))

Mistrovství České Republiky 2011, Žamberk

11.09.2011 00:00
Chtě nechtě jsme se zúčastnili mistrovství ČR v Žamberku. Dopadlo nad míru všech mých očekávání! :) Povídání s fotečkou v zážitcích.

Vánoční závody, Hodonín

04.09.2011 00:00
První neoficiální závody, kde jsem závodila s oběma psy! :) V zážitcích opravdu rozsáhlé povídání.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TOPlist

11.4.2009 - Klubové závody, Valtice

11.04.2009 00:00

Ráno mě vzala mamka autem, ale kamarádky ne, jelikož jsme se nestihli domluvit. Hned jak jsme dorazili na cvičák, dala jsem si Clea do kotce za Aronem. Vyvěsili jsme plakáty, nachystali parkur a mohlo se začít běhat! :) Za vstupné se vybíralo 50kč a hned na to jsme dostali 3 igelitky plné nejrůznějších super věcí! :) Mezi ně patřil klikr, po kterém už delší dobu toužím a spousta mlsíků, vzorků a jiných věciček :)
První běh - družstva :) Byla jsem s Vlastou a Bizzy. Mno, jejich běh ušel, samozřejmě Cleo měl kupodivu bezchybný běh a super čas! Běželo se s vařečkou :D Hustej nápad, teď na velikonoce! :D A náš součet obnesl 3. místo... Zatím pouze začátek :D
Druhý běh - Open, se nám jako vždycky nevydařil - DIS, ale naše rozhodčí nám dala 2. šanci, a tak jsme to tedy zkusili. Všechno šlo hladce, mám takový pocit, že mi jenom přeskočil zónu, ale jinak běhal rychle a přesně. Takže 3. místo, škoda, mohlo být lepší, ale co bych chtěla, takovej plašák strašák :D Medayle byla pěkná, stejný styl mám doma, ale místo krásného kolečka s číslovkou 3 je tam napsané CAC a obrázek pejska - nálepka :P A hned po sesbírání se na stupínku vítězů následoval třetí - jumping. Už  jak dlouho jsme neměli bezchybný běh a ani tento nebyl vyjímkou. Všechny otočky a záludnosti bohudík přeskočil a přeběhl v pořádku, ale u předposlední překážky DIS, skočil místo vběhu do tunelu. Kdyby měl všechno dobře, měl by 1. místo a v součtu 2. Mno, byla jsem fakt hodně zklamaná. Taková chyba. Sice i moje, ale strašné zklamání. Jakoby na tréninku nic nedělal a nic se nenaučil. Začíná přemýšlet sám za sebe, nechci z něj mít loveckou borderu :D Trenérka nám dala zase 2. šanci, ale s tím, že to bude 3. místo, jisté. No budiž. Strašná škoda. Cleo je dobrej, ale blbej :D Někdy to zkazí on a někdy já... Většinou asi já :D Ehm, zaběhal dobře, stejně 3. místo, lepší než nic. Ale škoda. A v celkovém také za 3., takže Jana měla 3 2. místa, Kikina 3 1. a já 3 3.. No co, škoda, ale asi na to nejsme dost dobří :) Zatím :P Třeba se ještě na nějaké to mistrovství procpem. Celkově bych závody ohodnotila jako moc moc moc povedené, tolik cen jsem si snad ještě nikdo neodnesla. Popravdě, když jsem se sbírala k odchodu, skoro jsem to neunesla. Ani skok mohutnosti Cleo nezvládl moc dobře. Bohužel se za 2. místo pohár nedával, takže si to odnesla opět Jana :P A jaký pěkný byl, grr :D
Samý trojky čoveče, oficiálky budou drsné, to bude jeden DIS za druhým :D