Vyhledávání


Novinky

Mistrovství České Republiky Bíglů 2011

02.10.2011 00:00
Letošní sezónu mistrovských závodů jsme zakončili Mistrovstvím České Republiky Bíglů 2011. Víceméně úspěšně, spíše tedy více :))

Klubová výstava Border Kolií, Zbraslav u Brna

24.09.2011 18:12
Sam se zúčastnil své úplně první výstavy a dopadl nad svá očekávání! :) A že mu to předvádění šlo! :)

Mistrovství České Republiky mládeže 2011, Praha

18.09.2011 00:00
V tomto víkendu proběhlo mistrovství ČR mládeže 2011. Odjeli jsme velmi spokojení :))

Mistrovství České Republiky 2011, Žamberk

11.09.2011 00:00
Chtě nechtě jsme se zúčastnili mistrovství ČR v Žamberku. Dopadlo nad míru všech mých očekávání! :) Povídání s fotečkou v zážitcích.

Vánoční závody, Hodonín

04.09.2011 00:00
První neoficiální závody, kde jsem závodila s oběma psy! :) V zážitcích opravdu rozsáhlé povídání.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TOPlist

19.6.2011, AgiDivošení, Loučky

19.06.2011 00:00

Tentokrát jsme se na závody vydali ale opravdu daleko, až do vzdálených Louček. Kromě Clea jakožto závodníka mě doprovázel také Sam, pouze na kukando :)
Celý den velmi pěkné počasí, sice k drobnými nehodami, ale to k tomu prostě patří. Chtěla jsem zimu a zataženo a toho se mi dostalo. No, nějaká ta kapka spadla, to je fakt, ale mně to nevadilo. Pořád lepší když spadne pár kapek než když prahne slunce :)

Jumping: Prvním během byl jumping :) Pěkná dráha, běhavá i technická. Na místě bych řekla více technická, ale když se na to ohlédnu zpět, přijde mi to tak fifty-fifty. Cleo běžel pomalu. S ohledem na počasí bych doufala, že poběží rychleji. Když se ale teď dívám na video, žere mě, vnímá mě pěkně, vyštěkává si u toho a má docela nasazení. Tak nevím, čím by to mohlo být. Že bych já byla rychlejší než dřív? :\
V každém případě - bylo z toho 2. místo. Údajně jsem měla chybu, kterou jsem však ani po opakovaném shlédnutí záznamu nenašla. Ale jelikož to nijak nezashálo do umístění (a i kdyby :D) nechala jsem to plavat. Byla jsem pomalejší o 0,06s :) Což mě zamrzelo. Nicméně, vedla jsem ho jak nejlépe jsem uměla, tak nevím, kde bych tu časovou ztrátu nabrala. Nu což. Vyhráli jsme fleecovou hračku, kterou tak moc potřebujem :)

Agility: Tady mě teda Cleo zase jednou naštval. Doteď všechny DISky radostně doběhnuté s pořádným nášupem jakožto pochvalou a dneska jsem se teda zlobila. Hned řeknu proč. Dráha to byla pěkná, jeden chyták tam ale byl. Ale řekla jsem si "Kurňa, má psa co je skoro A3Ch., tak mu trochu věř!" Tak jsem mu věřila. CHYBA! :D Jak je možno vidět na videu, Cleo se DISkl. Nevadí. Stane se. Zkusím to znovu - zas to udělal blbě. Tak fajn, potřetí - a zase. Tak jsem mu řekla "Prdím na tě" a šla jsem pryč. Taky jsem AgiDivochům zničila číslo 14 :D Ráda bych se jim omluvila, vážně jsem nechtěla!...

Součet nebyl.

 Za zpracování a natočení videa děkuji osobám: Pavla Rüdigerová a Petr Vlašic :)