KDY |
CO | BĚH | UMÍSTĚNÍ | ROZHODČÍ |
1.-2.10. 2011 |
Opsion 021, Havlovice |
Agility I. | 8. místo | A. Glöcknerová |
Zkouška MA3 I. | DIS | A. Glöcknerová | ||
Jumping I. | 5. místo | A. Glöcknerová | ||
Agility II. | 2. místo | A. Glöcknerová | ||
Zkouška MA3 II. | 2. místo | A. Glöcknerová | ||
Jumping II. | DIS | A. Glöcknerová | ||
1.-2.10. 2011 |
Mistrovství České Republíky Bíglů 2011, Havlovice |
Jumping (j.) | 5. místo | A. Glöcknerová |
Agility (j. + dr.) | 6. místo | A. Glöcknerová | ||
Součet jednotlivců | 3. místo | A. Glöcknerová | ||
Součet družstev | 2. místo | A. Glöcknerová | ||
17.-18.9. 2011 |
Mistrovství České Republíky mládeže 2011, Praha Kyje |
Hra | 9. místo | ? |
Agility družstva | 2. místo | A. Grygar | ||
Jumping jednotlivci | 8. místo | Sašo Novak | ||
Agility jednotlivci | 7. místo | Sašo Novak | ||
Jumping družstva | 1. místo | ? | ||
Součet jednotlivci | 5. místo | - | ||
Součet družstva | 1. místo | - | ||
10.-11.9. 2011 |
Mistrovství České Republíky 2011 (dospělých), Žamberk |
Agility jednotlivci | 8. místo | T. van den Laar |
Jumping jednotlivci | 5. místo | J. Máčková | ||
Agility družstva | 8. místo | Rolli Schiltz | ||
Jumping družstva | 3. místo | T. van den Laar | ||
Součet jednotlivci | 2. místo | - | ||
Součet družstva | 6. místo | - | ||
3.9.2011 |
Agility Cup Města Kroměříže, Kroměříž |
Agility | DIS | T. Glabazňa |
Zkouška MA3 | 2. místo | T. Glabazňa | ||
Jumping | 6. místo | T. Glabazňa | ||
6.-7.8.2011 |
Pálava Summer Cup II., Pasohlávky |
Agility III. | 1. místo | Kees Stoel |
Zkouška MA3 III. | 1. místo | Kees Stoel | ||
Jumping III. | 1. místo | Kees Stoel | ||
Agility IV. | 1. místo | Kees Stoel | ||
Zkouška MA3 IV. | 1. místo | Kees Stoel | ||
Jumping IV. | 1. místo | Kees Stoel | ||
Součet (so+ne) | 1. místo | Kees Stoel | ||
Součet (I.+II.) | 1. místo | Kees Stoel | ||
30-31.7. 2011 |
Pálava Summer Cup I., Pasohlávky |
Agility I. | DIS | T. Glabazňa |
Zkouška MA3 I. | 1. místo | T. Glabazňa | ||
Jumping I. | 1. místo | T. Glabazňa | ||
Agility II. | 1. místo | T. Glabazňa | ||
Zkouška MA3 II. | 1. místo | T. Glabazňa | ||
Jumping II. | 1. místo | T. Glabazňa | ||
Součet (so+ne) | 1. místo | T. Glabazňa | ||
18.8.2011 |
Letní Robinsonáda, Brno |
Jumping | 5. místo | L. Pánková |
Agility | 6. místo | L. Pánková | ||
Zkouška MA3 | 2. místo | L. Pánková | ||
6.6.2011 |
Cup Mania, Slovensko (neděle) |
Jumping | 7. místo | Bernd Hüppe |
Agility | 7. místo | Peter Kindle | ||
Zkouška MA3 | 4. místo | Bernd Hüppe | ||
Součet (so+ne) | 4. místo | - | ||
5.6.2011 |
Cup Mania, Slovensko (sobota) |
Jumping | 14. místo | Peter Kindle |
Agility | 4. místo | Bernd Hüppe | ||
Zkouška MA3 | 5. místo | Peter Kindle | ||
17.4.2011 |
Chvalnovská Pohodička X., Chvalnov (neděle) |
Agility | 7. místo | T. Glabazňa |
Jumping | 8. místo | A. Grygar | ||
Zkouška MA3 | 5. místo | A. Savioja | ||
Součet neděle | 5. místo | - | ||
Součet zkoušek | 3. místo | - | ||
Součet (so+ne) | 1. místo | - | ||
16.4.2011 |
Chvalnovská Pohodička X., Chvalnov (sobota) |
Agility | 2. místo | A. Savioja |
Jumping | 5. místo | T. Glabazňa | ||
Zkouška MA3 | 5. místo | A. Grygar | ||
Součet soboty | 2. místo | - | ||
26.3.2011 |
Mikulovský Dvojhrb III., Mikulov |
Zkouška MA3 I. | 1. místo | P. Dostál |
Zkouška MA3 II. | DIS | P. Dostál | ||
5.3.2011 |
Zimní Hodonínská Tlapka, Hodonín |
Agility | 1. místo | P. Vakonič |
Jumping | DIS | P. Vakonič | ||
Zkouška MA3 | 1. místo | P. Vakonič | ||
26.2.2011 |
Mikulovský Dvojhrb II., Mikulov |
Zkouška MA3 I. | 2. místo | T. Glabazňa |
Zkouška MA3 II. | DIS | T. Glabazňa | ||
29.1.2011 |
Mikulovský Dvojhrb I., Mikulov |
Zkouška MA3 I. | DIS | P. Vakonič |
Zkouška MA3 II. | DIS | P. Vakonič | ||
13.-14.11. 2010 |
Mistrovství České Republiky Bíglů 2010 |
Agility | 1. místo | Podmolová |
Jumping | 1. místo | Podmolová | ||
Zkouška MA3 I. | 1. místo | Podmolová | ||
Zkouška MA3 II. | 1. místo | Podmolová | ||
Družstva agility | 2. místo | Podmolová | ||
Družstva jumping | 1. místo | Podmolová | ||
Součet jednotlivci | 1. místo | Podmolová | ||
Součet družstva | 1. místo | Podmolová | ||
10.10. 2010 |
O Šlapanického vlka, Šlapanice |
Agility | 9. místo | Podmolová |
Jumping | DIS | Podmolová | ||
Zkouška MA3 | 1. místo | Podmolová | ||
18.-19.9. 2010 |
Mistrovství České Republiky mládeže 2010, Třebíč |
Agility | 3. místo | L. Pánková |
Jumping | DIS | P. Rybář | ||
Družstva agility | 9. místo | P. Rybář | ||
Družstva Jumping | 10. místo | L. Pánková | ||
Součet jednotlivci | 10. místo | L. Pánková | ||
Součet družstva | 10. místo | - | ||
5.9.2010 |
Agility v Hruškách, Hrušky |
Agility | 3. místo | L. Pánková |
Jumping | 12. místo | L. Pánková | ||
Zkouška MA3 | 4. místo | L. Pánková | ||
Součet | 2. místo | L. Pánková | ||
4.9.2010 |
Agility Cup města Kroměříže |
Agility | DIS | A. Grygar |
Jumping | 3. místo | T. Glabazňa | ||
Zkouška MA3 | 1. místo | T. Glabazňa | ||
15.8.2010 |
Závody agility, ROSA Zlín |
Agility | 5. místo | T. Glabazňa |
Jumping | DIS | T. Glabazňa | ||
Zkouška MA3 | 1. místo | T. Glabazňa | ||
14.8.2010 |
Závody agility, ROSA Zlín |
Agility | 3. místo | T. Glabazňa |
Jumping | 4. místo | T. Glabazňa | ||
Zkouška MA3 | 1. místo | T. Glabazňa | ||
31.7.2010 |
Skok za skokem, Prostějov |
Agility | DIS | P. Dostál |
Jumping | 2. místo | P. Vakonič | ||
Zkouška MA3 | 1. místo | P. Dostál | ||
18.7.2010 |
Dvojzkoušky, Veselí nad Lužnicí |
Zkouška MA3 I. | DIS | Podmolová |
Zkouška MA3 II. | 5. místo | Podmolová | ||
10.-11.7. 2010 |
European Open Junior 2010 |
Agility | DIS | U. Hornung |
Jumping | 9. místo | U. Hornung | ||
Družstva agility | 16. místo | T. vd. Laar | ||
Družstva jumping | DIS | T. vd. Laar | ||
26.6.2010 |
Letní Hodonínská tlapka, Hodonín |
Agility | 3. místo | P. Vakonič |
Jumping | 1. místo | P. Vakonič | ||
Zkouška MA2 | 3. místo | P. Vakonič | ||
Součet | 1. místo | P. Vakonič | ||
2.5.2010 |
Dvojzkoušky, Zlín |
Zkouška MA2 I. | 3. místo | A. Glöcknerová |
Zkouška MA2 II. | 3. místo | A. Glöcknerová | ||
1.5.2010 |
Dvojzkoušky, Prostějov |
Zkouška MA2 I. | 1. místo | P. Dostál |
Zkouška MA2 II. | 2. místo | P. Dostál | ||
24.-25.4. 2010 |
Kvalifikační závody na EOJ, Heroltice u T. |
Agility I. | 5. místo | L. Pánková |
Agility II. | 3. místo | L. Pánková | ||
Jumping | 6. místo | L. Pánková | ||
Součet | 3. místo | L. Pánková | ||
18.4.2010 |
Speciál pro small a medium, Šlapanice |
Jumping I. | 8. místo | Podmolová |
Jumping II. | 7. místo | Podmolová | ||
Zkouška MA2 I. | 2. místo | Podmolová | ||
Zkouška MA2 II. | 3. místo | Podmolová | ||
11.4.2010 |
Chvalnovská pohodička VIII |
Agility | 12. místo | P. Meroni |
Jumping | DIS | T. Glabazna | ||
Zkouška MA2 | 4. místo | P. Meroni | ||
Součet (ne) | DIS | - | ||
Součet (so + ne) | DIS | - | ||
10.4.2010 |
Chvalnovská pohodička VIII |
Agility | 3. místo | T. Glabazňa |
Jumping | 7. místo | A. Grygar | ||
Zkouška MA2 | 8. místo | A. Grygar | ||
Součet (so) | 3. místo | - | ||
5.4.2010 |
Velikonoční Beránek, Třebíč |
Agility | 6. místo | Z. Spolek |
Jumping | 7. místo | Z. Spolek | ||
Zkouška MA2 | 1. místo | Z. Spolek | ||
Součet | 4. místo | Z. Spolek | ||
13.3.2010 |
CSI: 2010 Trenčín (SK) |
Zkouška MA2 | 2. místo | Laamanen |
Jumping | 19. místo | P. Vakonič | ||
Agility | 5. místo | Laamanen | ||
12.3.2010 |
CSI: 2010, Trenčín (SK) |
Zkouška MA2 | 6. místo | P. Vakonič |
Jumping | 11. místo | Laamanen | ||
Agility | DIS | P. Vakonič | ||
9.1.2010 |
Zimní Robinsonáda, Brno |
Agility | 5. místo | L. Pánková |
Jumping | 5. místo | L. Pánková | ||
Zkouška MA2 | DIS | L. Pánková | ||
26.-27.9. 2009 |
Mistrovství České Republiky mládeže 2009 |
Agility | DIS | L. Pánková |
Jumping | DIS | L. Pánková | ||
Družstva agility | 1. místo | L. Pánková | ||
Družstva jumping | 5. místo | L. Pánková | ||
Součet jednotlivci | DIS | L. Pánková | ||
Součet družstva | 1. místo | L. Pánková | ||
6.9.2009 |
Agility Cup města Kroměříže |
Agility | 8. místo | T. Glabazňa |
Jumping | 6. místo | T. Glabazňa | ||
Zkouška MA1 | 1. místo | T. Glabazňa | ||
Součet | 5. místo | T. Glabazňa | ||
30.8.2009 |
Fitmin Cup, Česká Třebová |
Zkouška MA1 | 2. místo | E. Plíštilová |
Jumping | DIS | E. Plíštilová | ||
1.8.2009 |
Skok za skokem, Prostějov |
Zkouška MA1 | 1. místo | Podmolová |
Agility | 11. místo | Podmolová | ||
Jumping | 4. místo | Podmolová | ||
Součet | 5. místo | Podmolová | ||
28.6.2009 |
Intercanis agility, Brno |
Agility | DIS | B. Huppe |
Jumping | DIS | B. Huppe | ||
Zkouška MA1 | DIS | B. Huppe | ||
Součet | DIS | B. Huppe | ||
13.6.2009 |
Dvojzkoušky, Prostějov |
Zkouška MA1 I. | 1. místo | J. Máčková |
Zkouška MA1 II. | DIS | J. Máčková | ||
24.5.2009 |
Jarní Brno, Brno |
Zkouška MA1 | 1. místo | J. Máčková |
Agility | 5. místo | J. Máčková | ||
Družstva | 3. místo | J. Máčková | ||
23.5.2009 |
Jarní Brno, Brno |
Zkouška MA1 | 4. místo | J. Máčková |
Jumping | 5. místo | J. Máčková | ||
Družstva | 4. místo | J. Máčková | ||
3.5.2009 |
Zkoušková neděle, Zlín |
Zkouška MA1 I. | DIS | L. Pánková |
Zkouška MA1 II. | 2. místo | L. Pánková | ||
2.5.2009 |
Agiliťácká sobota, Zlín |
Agility I. | 5. místo | A. Diviš |
Agility II. | DIS | A. Diviš | ||
Agility III. | DIS | A. Diviš | ||
1.5.2009 |
Jumpingový pátek, Zlín |
Jumping I. | DIS | Podmolová |
Jumping II. | DIS | Podmolová | ||
Jumping III. | DIS | Podmolová |
KDY | KDE | KATEGORIE | BĚH |
UMÍSTĚNÍ |
4.9.2011 | Hodonín |
Medium pokročilý |
Jumping | 1. místo |
Agility | 2. místo | |||
Součet | 2. místo | |||
19.6.2011 | Loučky |
Medium pokročilý |
Jumping | 2. místo |
Agility | DIS | |||
10.4.2011 | Hodonín |
Medium pokročilý |
Agility | 2. místo |
Jumping | 5. místo | |||
Součet | 2. místo | |||
2.4.2011 | Kostelany |
Medium pokročilý |
Jumping | 3. místo |
Agility | 3. místo | |||
2.10.2010 | Hodonín |
Medium titání |
Hra | 4. místo |
Agility | 3. místo | |||
Jumping | 2. místo | |||
Součet | 3. místo | |||
28.9.2010 | Veselí nad Moravou |
Medium III. řád |
Agility | DIS |
Jumping | DIS | |||
17.7.2010 | Hodonín |
Medium pokročilý |
Hra | 4. místo |
Agility | 1. místo | |||
Jumping | 4. místo | |||
Součet | 2. místo | |||
27.3.2010 | Hodonín |
Medium závodníci |
Hra | 2. místo |
Agility | 1. místo | |||
Jumping | 3. místo | |||
Součet | 1. místo | |||
3.10.2009 | Hodonín |
Medium titání |
Hra | 3. místo |
Agility | 1. místo | |||
Jumping | 3. místo | |||
Součet | 3. místo | |||
29.8.2009 | Česká Třebová |
Medium pokročilý |
Hra | 6. místo |
Agility | 1. místo | |||
Jumping | 1. místo | |||
22.8.2009 | Čebín |
Medium pokročilý |
Hra | 3. místo |
Agility | DIS | |||
Jumping | 1. místo | |||
19.7.2009 | LVT Svojanov |
Medium závodníci |
Agility | 2. místo |
Součet | 2. místo | |||
4.7.2009 | Čebín |
Medium pokročilý |
Hra | 2. místo |
Agility | 1. místo | |||
Jumping | 3. místo | |||
Součet | 1. místo | |||
10.5.2009 | Blansko |
Medium začátečníci |
Agility | 2. místo |
Jumping | DIS | |||
11.4.2009 | Valtice |
Medium pokročilý |
Hra | 3. místo |
Agility | 3. místo | |||
Jumping | 3. místo | |||
Součet | 3. místo | |||
4.4.2009 | Hodonín |
Medium závodníci |
Hra | 5. místo |
Agility | 3. místo | |||
Jumping | DIS | |||
28.9.2009 | Blansko |
Medium začátečníci |
Agility | 6. místo |
Jumping | DIS | |||
20.9.2009 | Hodonín |
Medium pokročilý |
Agility | 1. místo |
Jumping | DIS | |||
31.8.2009 | Blansko |
Medium začátečníci |
Agility | DIS |
Jumping | 8. místo |
KDY | KDE | CO | TŘÍDA |
ROZHODČÍ |
15.5.2011 | MVP Bratislava | V1, CAC, res.CACIB | otevřená | Dvořáková Věra |
6.2.2011 | MVP Brno | VD | otevřená | C. Pelzmann |
5.2.2011 | MVP Brno | V4 | otevřená | M. Wierchowska |
25.9.2010 | NVP Brno | VD3 | otevřená | Budková Barbora |
19.6.2010 | MVP Brno | VD3 | otevřená | Dymock Glenway |
16.5.2010 | MVP Bratislava | VD2 | otevřená | Damir Skok |
SPLNĚNY VÝSTAVNÍ PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ SLOVENSKÉHO ŠAMPIONA! | ||||
15.5.2010 | MVP Bratislava | V1, CAC | otevřená | Milivoje Uroševič |
20.3.2010 | SVP Vyškov | VD5 | otevřená | Vervoort Elly |
7.2.2010 | MVP Brno | V2, res.CAC | otevřená | Frnčová Lenka |
6.2.2010 | MVP Brno | V1, CAC, CACIB | otevřená | Dvořáková Věra |
6.12.2009 | MVP Nitra | V1, CAC, res.CACIB | otevřená | Šimek František |
5.12.2009 | MVP Nitra | V2, res.CAC | otevřená | Dvořáková Věra |
17.10.2009 | NVP Brno | VD1 | otevřená | Krejzková Anna |
27.6.2009 | MVP Brno | V2, res.CAC | otevřená | Spavin Marion |
8.2.2009 | MVP Brno | VD3 | otevřená | Krejzková Anna |
SPLNĚNY VÝSTAVNÍ PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ ČESKÉHO ŠAMPIONA! | ||||
7.2.2009 | MVP Brno | V1, CAC | otevřená | Bučko Stanislav |
9.1.2009 | NVP Olomouc | V2, res.CAC | otevřená | Henryk Fonfara |
1.11.2008 | MVP Nitra | V2, res.CAC | otevřená | Staviaraská Viera |
18.9.2008 | MVP Brno | V1, CAC, NV | otevřená | Dvořáková Věra |
28.6.2008 | MVP Brno | V2 | mezitřída | Deschuymer N. |
6.9.2008 | KVP Všeteč | V4 | mezitřída | Bradley David |
14.6.2008 | KVP Prostějov | V2 | mezitřída | A. S. Gothen |
9.2.2008 | MVP Brno | V2 | mladých | Ubrová Libuše |
KDY | KDE | PES | ROZHODČÍ |
UMÍSTĚNÍ |
15.5.2011 | MVP Bratislava | Bígl | L. Voláriková | 59b |
6.2.2011 | MVP Brno | Bígl | V. Dvořáková | 2. místo |
5.2.2011 | MVP Brno | Bígl | V. Tichá | 3. místo |
25.9.2010 | NVP Brno | Bígl | M. Krinke | 59b |
19.6.2010 | MVP Brno | Bígl | V. Dvořáková | 2. místo |
20.3.2010 | KVP Vyškov | Bígl | E. Vervoort | 2. místo |
6.9.2008 | SVP Všeteč | Bígl | E. Calikes | 1. místo |
14.6.2008 | KVP Prostějov | Bígl | B. Gothen | 1. místo |
Vysvětlivky:
MVP: Mezinárodní výstava psů
NVP: Národní výstava psů
KVP: Klubová výstava psů
SVP: Speciální výstava psů (obdoba klubové)
V: známka výborný
VD: známka velmi dobrý
CAC: titul, *vítěz třídy*
CACIB: titul, *vítěz pohlaví*
BOB: titul *vítěz plemene*
KDY |
KDE | CO | KATEGORIE | UMÍSTĚNÍ |
19.7.2009 | LVT Svojanov | Coursing | Závodníci | 1. místo |
© Nikol Mrázová | 2011